9007 COFFEE SET
17 pieces, China. Height: 6-12cm,
Sold: SEK 100
Sold den 2 augusti 2021 -
3268 COFFEE SET
Sold: SEK 350
Sold den 30 juli 2018 -
2582 Kaffeservisdelar
6 del Kina [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Sold: SEK 300
Sold den 2 juni 2008
6017 Kaffeservisdelar
Kina, 7 del
Sold: SEK 100
Sold den 31 mars 2008 -
7129 Kaffeservisdelar
ca 30 st. Kina
Sold: SEK 400
Sold den 2 september 2002